top of page
IMG_8549(3).jpg
UNADJUSTEDRAW_thumb_68f3.jpg
DSC08564.jpg
DSC_1491.NEF
DSC_1446.JPG
DSC_0726.JPG

Англомовний табір Leopolis Green

Найкращий англомовний табір в Україні. Практикуй англійську з НОСІЯМИ МОВИ. Роздумуй про життя у новий спосіб. Дізнайся більше про американську культуру. Збудуй міцну дружбу.

Головна: Welcome
DSC08834.jpg

Про табір

Де: село під назвою Шаян у Закарпатській області.


Коли: 4-10 липня 2021 року


Дати співбесід: Якщо ви хочете взяти участь у таборі, ви повинні прийти на одну зі співбесід, що відбудеться у парку Івана Франка, біля консульства Болгарії, 17-18 травня 2021 року.

Хто може поїхати: Табір для українських студентів, що навчаються у  Львові і мають принаймні 17 років.

Приєднуйтеся до телеграм-каналу табору ТУТ.

Головна: Who We Are

Співбесіди

Щоб поїхати до табору, ви повинні прийти на співбесіду!

Зареєструйся на співбесіду ТУТ.

Зацікавленим відвідати табір потрібно буде відвідати коротку співбесіду. Під час співбесіди ви поспілкуєтеся з носієм англійської мови (2-3 хв.). Це допоможе нам ближче познайомитися з вами, визначити ваш рівень англійської та з’ясувати, чи підходить вам табір.

Місця у таборі обмежені, тож ви повинні взяти участь в одній із співбесід, щоб ми розглянули вашу кандидатуру!


Якщо ви бажаєте взяти участь у таборі, але не можете прийти на співбесіду, зателефонуйте нам за номером 098 561 7897.

DSC_1548.NEF

Деталі співбесіди

Коли: 17 травня(понеділок) або 18 травня (вівторок) 18:00-20:00 (ми скажемо вам точну годину під час реєстрації)

Де: Співбесіди будуть проводитись у парку Івана Франка, біля ротонди. На випадок дощу, ви зможете прийти в інший день цього тижня або пройти співбесіду по Zoom.

Маєте запитання? Пишіть нам у телеграм (@RuslanKon) або інстаграм (@leopolis.youth)

Screen Shot 2021-05-09 at 3.32.38 PM.png
Головна: What We Do

Волонтери

DSC_0173.jpg

Kirk and Anna Norris

Сім’я Норрісів переїхала до Львова в 2013 році. Кірк, який походить із штату Мічиган, є директором Леополісу Молодого, студентської організації, яка планує англомовний табір «Leopolis Green». Його дружина Анна родом із штату Джорджія. Вони мають чотирьох дітей: Люсі, Фіна, Еві та Джейн. І ні, вони не пов’язані з Чаком Норрісом.

shepherds-2020.jpg

Douglas and Masha Shepherd

Шеперди є частиною табору з 2008 року, а останні 12 років живуть у Львові. Даглас походить зі штату Техас, а Маша з Одеси, що в Україні. У них троє дітей (Чаз, Ніка та Софія), які щодня додають родзинки нашому табору. Даглас допоможе вести вечірні дискусії, а також поділиться з учасниками табору своїми знаннями про американський спорт та кантрі-музику.

hacquebord-family-2017.jpeg

Heero and Anya Hacquebord

Хакеборди беруть участь у таборі «Leopolis Green» з 2008 року. Герой, родом з Південної Африки, був першим директором табору. Його дружина Аня з Києва. Вони мають двоє дітей, Джульєтту та Крістіана. Вони дуже активні та завжди весело проводять час. Герой допоможе вести вечірні дискусії та хобі-класи. Сім’я Хакебордів живе у Львові 10 років. Герой служить пастором у церкві Пресвятої Трійці.

lb2.jpeg

Laura Ball

Лора живе і працює у Львові у Леополісі Молодому. Вперше Лора потрапила до табору у 2012 році, і він їй настільки сподобався, що кожного літа вона поверталася, щоб допомагати з табором, аж поки не переїхала до України в 2017 році. Це 5-й табір Лори. Лора родом з Балтимора, що у штаті Меріленд. Також жила у Вашингтоні, округ Колумбія, і у Чикаго. Лора допомагає з плануванням табору та допомагає проводити уроки англійської та обговорення Біблії під час табору.

Головна: Get Involved
Головна: Pro Gallery
DSC_0052.jpg

Зареєструйся на співбесіду ТУТ.

Головна: Image
bottom of page