top of page

Frequently Asked Questions

Чим унікальний цей табір?

У вас буде цілий тиждень, щоб попрактикувати свою англійську - не тільки під час занять, але і СПІЛКУЮЧИСЬ і проводячи увесь день з американцями, і розважаючись разом у Карпатах. Тиждень у таборі буде сповнений веселощів і нових знайомств, в той же час ви покращите і використуєте навички розмовної англійської мови. Будь-ласка, почитайте кілька відгуків від студентів, щоб побачити, що інші думають про табір.

Яка історія у цього табору?

Це буде наш 13-ий табір. Перший відбувся у 2008 році. На даний момент у таборі побувало приблизно 500 студентів з різних університетів, які отримали унікальну можливість СПІЛКУВАТИСЬ англійською з носіями мови, в той же час розважаючись і роздумуючи про життя.

Де буде проводитись табір?

У Закарпатській області, в селі під назвою Шаян.

Хто може поїхати?

Табір для українських студентів, що навчаються у  Львові і мають принаймні 17 років.

Хто організовує табір?

"Леополіс Молодий", молодіжна громадська організація, що складається з української молоді з різних церков і університетів. Це студентська спільнота, яка шукає правду, служить місту, і де студенти насолоджуються часом одне з одним. Кожного тижня у нас проводяться зустрічі і дискуссії на різні теми, англомовні кіновечірки, вечірки та різні проекти допомоги в місті. Щоб дізнатись більше, відвідайте "Леополісу Молодого" на інстаграм або канал на Телеграмі.

Як виглядає типовий розклад дня у таборі?

У типовий розклад входить: 1 урок англійської мови, 1 урок Біблії англійською, хоббі-класи, спорт (американський футбол, бейсбол, гольф, фрізбі), різноманітні ігри, вільний час, вечірні обговорення на християнську тематику, співи українських та англійських пісень та розважальна вечірня програма з іграми, виступами та іншими заходами.

Що таке уроки Біблії і християнські теми?

У таборі буде щоденне читання Біблії англійською та короткі обговорення. Кожного вечора буде коротка дискусія на християнську тему, яка співвідноситься з уривком з Біблії того дня. Ці обговорення продумані таким чином, щоб допомогти вам та заохотити вас подумати для себе про життя у світлі Біблійської істини.

Як я можу записатись у табір чи подати заявку про участь?

Якщо вас зацікавила участь у таборі, вам необхідно пройти співбесіду, де буде визначено ваш рівень англійської мови і те, наскільки табір потенційно для вас підходить. Приводьте з собою друзів, щоб цього року у нас знову був чудовий табір! Зареєструйся на співбесіду ТУТ.

Коли і де будуть співбесіди?

Співбесіди будуть проводитись у парку Івана Франка, перед консульством Болгарії, 17 травня(понеділок) або 18 травня (вівторок) 18:00-20:00. На випадок дощу, ви зможете прийти в інший день цього тижня або пройти співбесіду по Zoom.

Зареєструйся на співбесіду ТУТ.

Скільки студентів їдуть у табір?

Приблизно 40-50 студентів. Загалом у таборі буде близько 80 осіб, включно зі студентами і волонтерами.

Скільки носіїв англійської мови (американців) буде у таборі?

Буде приблизно 20 американців з різних штатів США.

Яка ціна табору?

1000 грн. Також вам доведеться додатково заплатити за ПЛР-тест на COVID перед табором, щоб довести, що ви не хаорієте на COVID.

Що входить у ціну табору?

Доїзд до табору і назад, проживання, 3-х разове харчування. А також уроки англійської мови, різноманітні хоббі-класи, навчання різних видів американського спорту тощо. Як бонус ви отримуєте чисте карпатське повітря, неймовірні краєвиди, і нових друзів.

Як я потраплю у табір?

Перевезення до табору буде організовано з центру Львова, так само як і повернення з табору у Львів. Транспорт входить у ціну табору.

Чи можу я приїхати у табір тільки на кілька днів?

Ні. Для того, щоб сповна відчути всі переваги табору, студенти мають перебувати там від початку до кінця.

Можете розповісти мені про організаторів і лідерів табору?

До керівництва табору входить приблизно 20 американців, багато з яких вже бували у таборах попередніх років. Також буде близько 8-10 організаторів-українців, що бували у попередніх таборах. КЛІКНІТЬ ТУТ, щоб дізнатись більше про них.

Мене можуть провідувати у таборі?

Провідування дозволено тільки для сім`ї. Відвідувачі мають самостійно оплачувати всі свої витрати.

Якими є правила табору?

Нижче подано деякі з основних табірних правил:

  • Жодного алкоголю чи наркотиків.

  • Жодного куріння в приміщеннях.

  • Ви особисто відповідальні за будь-яке нищення майна.

  • Не покидайте територію табору без дозволу.

  • Не перебувайте у кімнатах осіб протилежної статі після "відбою".

  • Будь-ласка, давайте іншим спати вночі.

  • Ви повинні перебувати у таборі весь тиждень. Окрім крайніх випадків, ви не можете приїжджати пізніше і від`їжджати раніше.

  • Провідувати вас може тільки сім`я. Відвідувачі повинні самостійно оплачувати усі свої витрати під час візиту. 

Запитання: List

COVID Information

В нас є кілька особливих умов, пов’язаних із цьогорічним табором через пандемію, що триває.  Аби зменшити ризик поширення COVID у таборі, маємо деякі вимоги щодо табору:

Кожна людина повинна здати ПЛР тест у п’ятницю, 2 липня, перед табором. Негативний тест - обов’язкова вимога (за власний рахунок кожного студента).

Кожна людина також здасть експрес-тест в неділю, 4 липня, перед посадкою в автобус (студентам НЕ потрібно платити за цей тест; його оплачує табір).

Візьміть з собою маску. Для більшості заходів її не потрібно, але інколи під час групових подій ми носитимемо маски.

Якщо хтось під час табору отримає позитивний тест на COVID (ми будемо проводити експрес-тести на місці), табір, на жаль, негайно закінчиться, і ми повернемося до Львова (у такому випадку ми не відшкодовуємо кошти).

Якщо з будь-якої причини, пов’язаної з COVID, ви не можете прибути в табір (позитивний ПЛР тест чи тест на антитіла, симптоми COVID, контакт з COVID-позитивною людиною впродовж останнього тижня), тоді ми повернемо вам завдаток.

Інші заходи безпеки в таборі для зменшення розповсюдження COVID: більшість заходів на свіжому повітрі, занняття у невеликих групах, санітарна обробка поверхонь між прийомами їжі, роздільні умови сну та соціальна дистанція під час поїздки на автобусі.
Незважаючи на усі обмеження, ми запланували безліч заходів, щоб зробити цей табір найцікавішим і найкрутішим у вашому житті!

Запитання: Text
bottom of page